Zdołowana

Całkiem odechciało mi się prowadzić blog i zajmować się lalkami. Jeśli mam na próżno tracić pieniądze, to nie wiem czy to hobby ma sens u_u

16 Listopada na stronie mimiwoo.com zamówiłam 6 par butów. Od tego czasu czekam i czekam, i już zaczęłam się martwić, że przesyłka zaginęła. Sprawdzałam numer do śledzenia przesyłek na stronie track-trace.com, i oto co tam pisze.Wysłałam parę mejli z pytaniem o paczkę i dziś dostałam taką odpowiedź:
 "Przesyłka o numerze RQ025604651SG nie została zarejestrowana w systemie śledzenia na terytorium Polski. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania. Dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej statusu"

Z tego co rozumiem, to paczka została wysłana do Polski, ale nigdy do niej nie dotarła. Nie wiem co o tym myśleć i co dalej robić T^T Miałam kupić obitsu dla Mirandy, ale teraz boję się, że znowu stracę pieniądze.
Buciki wreszcie dotarły!  (/^▽^)/ 
Ogromnie mi ulżyło, bo już się bałam, że nigdy się ich doczekam.
 Strasznie się cieszę  (〜 ̄▽ ̄)〜
Morellowa, Sheri i Pokemon dziękuję wam za wsparcie :)

4 komentarze:

 1. w takiej sytuacji pisze się do sprzedawcy i wszystko mozna załatwic, a z mimiwoo to juz w ogole ;) a jezeli by byly jakies problemy to mozna zalozyc spor na paypalu.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzisiaj została wydana doręczycielowi c:
  http://sledzenie.poczta-polska.pl/ i wpisz swój kod ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. co za okropna sytuacja ;_; Zdjęcie pomysłowe i bardzo fajne ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. zainteresował mnie Twój blog c:
  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń